MATTONI

Uzņēmuma apraksts

Uzņēmums "Karlovarské minerální vody" ir lielākais minerālūdens un avota ūdens ražotājs Čehijas Republikā. Uzņēmumu 1873. gadā dibināja Karlovi Vari vietējais iedzīvotājs Heinrihs Mattoni. Uzņēmums, kādu to pazīstam šodien, izveidojies 1990 gadā, pateicoties tā jauno īpašnieku ievērojamiem ieguldījumiem (sk. vairāk sadaļā "Uzņēmuma vēsture").

Šobrīd uzņēmums "Karlovarské minerální vody" piedāvā tādus minerālūdens un avota ūdens zīmolus kā "Mattoni", "Magnesia" un "Aquila" un eksportē tos uz 20 dažādām pasaules valstīm. Uzņēmums ir būtiski veicinājis kultūras, sporta, kā arī sabiedrisko dzīvi Čehijas Republikā. Tas atbalsta projektus, kas saistīti ar dabas aizsardzību un vides jautājumiem.

Uzņēmums "Karlovarské minerální vody" pielicis lielas pūles, lai izveidotu pasaulē pazīstamus zīmolus ar atpazīstamu tēlu, kas palīdzētu uzlabot dzeršanas kvalitāti un kultūru ne tikai Čehijas Republikā. Uzņēmuma un tā darbinieku profesionālā pieeja produktu kvalitātes jautājumiem jau vairākkārt tikusi novērtēta ar dažādām balvām, turklāt "Mattoni" ir kļuvis par oficiālo ūdeni Čehijas ES prezidentūras laikā.

Uzņēmums "Karlovarské minerální vody" nodarbina 400 cilvēkus. Augstas kvalifikācijas speciālistu grupa ar skaidru vīziju sniedz būtisku ieguldījumu uzņēmuma ceļā uz panākumiem.

176
dzērienu veidi

400
darbinieki

26
valstis

Mūsu misija un vērtības

Pamatmērķis

  • Uzlabot dzeršanas kvalitāti un kultūru.

Pamatvērtības

  • Izpildījums,
  • kvalitāte, kas rada vērtību,
  • izcila reputācija,
  • labāko zināšanu pielietošana,
  • uzticamība un ētikas principu ievērošana.

Misija

  • Padarīt mūsu produktus par pazīstamiem zīmoliem ar starptautisku vērtību.
  • Sniegt vairāk informācijas par Karlovi Vari minerālūdens kvalitāti.

KONTAKTI

SABIEDRĪBAS JURIDISKĀ ADRESE
MATTONI 1873 a.s.
Horova 3
360 21 Karlovi Vari,
Čehijas Republika


IMPORTĒTĀJS
LEBENS SIA RKF
RANKAS IELA 10
RĪGA, LV-1005
LATVIJA
E-pasts: mattoni@lebens.lv
Tālrunis: +371 6734 6300
Karlovi Vari

Pasaulē ir ļoti maz tādu vietu kā Karlovi Vari reģions. Vietas, kas var lepoties ar bagātīgām vēsturiskajām tradīcijām, pastāvēt vētrainā tagadnē un sagaidīt daudzsološu nākotni. Izcili Čehijas zemju valdnieki, slaveni valstsvīri, aktieri, mūziķi un tūkstošiem citu apmeklētāju mērojuši SPA apkārtnes ceļus. Viņi visi šeit ieradušies ar vienu mērķi – uzlabot savu veselību, baudīt unikālo SPA pilsētas gaisotni un apkārtnes skaistumu.

Leģenda par karaļa atveseļošanos

Karlovi Vari reģions ir bagāts ar minerālūdens avotiem, kam ir dažāda temperatūra, garša un ārstnieciskās īpašības. Kā vēsta leģenda, viens no pirmajiem pacientiem bija pats Romas Imperators un Čehijas karalis Kārlis IV, kura vārdā nosaukta Karlovi Vari pilsēta.

Lai gan arheoloģiskie dati liecina, ka vietējie izdzīvotāji jau ilgi pirms tam zināja par avotu labvēlīgo ietekmi, tomēr Imperatora uzslava uzsāka jaunu posmu. Par avotiem sāka interesēties ārsti, un to pētījumi apstiprināja dzeramā ūdens labvēlīgo ietekmi, kā arī peldvietu ārstnieciskās īpašības. Karlovi Vari un Kiselkas SPA sāka gūt vispasaules slavu.

Karlovi Vari viesu sarakstā dižojas tādi vārdi kā cars Pēteris I, Johans Sebastians Bahs, Džakomo Kazanova un Antonīns Dvoržāks.

SPA pozīcija pasaulē

Vietējo minerālūdens avotu slava, radīja jaunu biznesa veidu. Sākotnēji ūdens tika nosūtīts klientiem māla krūkās. Vietējā iedzīvotāja Heinriha Mattoni vārds īpaši izceļas starp tiem, kuri savu dzīvi veltījuši šīs nozares attīstībai. Kiselkas rūpnīca plauka un zēla un Mattoni vārds drīz vien kļuva par vēl vienu reģiona simbolu.

Trīs avoti, trīs veselības iemesli

Mattoni minerālūdens tiek izplatīts visā pasaulē jau vairāk nekā 100 gadus, lai ļautu tā cienītājiem kaut uz īsu brīdi izbaudīt pasaulslavenā kūrorta unikālo garšu un gaisotni. Mattoni minerālūdens nav vienīgais produkts, kas mūsdienās nes slavena vietējā iedzīvotāja vārdu. Tāpat Kiselkā mūsdienās iegūst dabīgu avota ūdeni Aquila, kas ir lieliski piemērots ikdienas ķermeņa attīrīšanai tā zemā nātrija satura dēļ.

Karlovi Vari zīmolu trio noslēdz "Magnesia", ūdens ar unikālu sastāvu kontinentālā mērogā, kas tiek iegūts Mņihovā, netālu no Karlovi Vari. "Magnesia" ir bagāts ar vērtīgo dabīgo magniju, turklāt tam ir zems nātrija līmenis un atspirdzinoša ietekme uz visu ķermeni.

Atpakaļ

Lai uzlabotu un analizētu šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes mēs kopīgojam arī ar saviem sociālo mediju, reklāmas un analīzes partneriem, kuri šos datus var kombinēt ar citu informāciju, kas vai nu iegūta tieši no jums (ko esat tiem sniedzis), vai ko tie ieguvuši tādēļ, ka izmantojat viņu pakalpojumus. Sabiedrības “Karlovarské minerální vody, a.s.” no sīkdatnēm iegūtā informācija nesatur nekādus personas datus. Paliekot šajā tīmekļa vietnē, jūs paužat savu piekrišanu šīs informācijas izmantošanai.

PIEKRĪTU