MATTONI

KULTŪRA

Mūs iedvesmo dabas bezgalīgais radošais spēks. Tieši tāpēc mēs noteikti atbalstām oriģinalitāti un jaunradi mūzikā, dizainā un mākslā. Mēs jums piedāvājam svaigu skatu uz kultūru.

MATTONI GRAND DRINK

Mattoni ūdeni ir izvēlējusies SBA (Starptautiskā bārmeņu asociācija), un mēs arī organizējam Mattoni Grand Drink - bezalkoholisko kokteiļu jaukšanas čempionātu. 2014. gadā notika 17. ikgadējās sacensības, kas jau ceturto reizi būs daļa no Kokteiļu jaukšanas pasaules čempionāta. www.mattonigranddrink.com

MATTONI KOKTEIĻU FESTIVĀLS

Unikāls muzikāls kokteiļu vakars Prāgas sirdī apvieno labāko mūziku un kokteiļus.

Kaislība uz dzīvi

Lai uzlabotu un analizētu šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes mēs kopīgojam arī ar saviem sociālo mediju, reklāmas un analīzes partneriem, kuri šos datus var kombinēt ar citu informāciju, kas vai nu iegūta tieši no jums (ko esat tiem sniedzis), vai ko tie ieguvuši tādēļ, ka izmantojat viņu pakalpojumus. Sabiedrības “Karlovarské minerální vody, a.s.” no sīkdatnēm iegūtā informācija nesatur nekādus personas datus. Paliekot šajā tīmekļa vietnē, jūs paužat savu piekrišanu šīs informācijas izmantošanai.

PIEKRĪTU